Hravé učení a rozvoj pro děti

KURZY, TÁBORY A ZÁŽITKY, KTERÉ ZANECHÁVAJÍ STOPU

Malý kuchtík

Zveme děti ke kurzů vaření živě i on-line.
I v kuchyni se dá krásně tvořit.
Dětem dáváme možnost zkoušet a rodičům prostor pro sebe.
Děti jsou šéfkuchaři ..... i svého života.

Zážitkové tábory

Pořádáme tábory plné zážitků, putování a tvoření.  Vedeme děti ke spolupráci, objevujeme a vyzdvihujeme jedinečnost každého dítěte.  Tábory jsou pro děti vždy výprava za poznáním sebe sama.

Škola života pro děti

Vedeme děti k vnímání a práci se svými pocity. Učíme to, co se ve školách učí jen málo a pro život je tak potřebné.  Jde nám o podpru jejich komunikace s okolím,  posílení sebedůvěry a přijetí sebe. 

Myslíme i na rodiče

Na našich osobních webech najdete možnosti  pro PRO DOSPĚLÉ

 • Individuální terapie
  Obě dvě pracujeme s dospělými, ale velmi rády se věnujeme i dětem. Velmi často pro řešení rodinných situací v terapii pracujeme s dítětem i rodičem zároveň. Oběma se dostane podpory, narovná se i jejich komunikace a obě dvě strany budou lépe vnímat proč ten druhý reaguje jak reaguje a co může každý udělat, aby mu bylo lépe.
 • Škola života pro dospělé
  Náš společný projekt, který děláme s úspěchem a radostí mnoho let. Je to první hlubší provázení člověka ve světě energií tak, aby je dokázal postupně vnímat, lépe se vyznat ve svém životě a měnit ho ke své spokojenosti.
 • Andělské učení
  Provedeme vás světem, který je neviditelný, ale vnímatelný. Není nám tak vzdálen a vše co je v něm, je i nám k dispozici.
 • Automatická kresba diagnostická
  Pomocník pro váš každodenní život být sám sobě terapeutem. Od Jany se naučíte velmi účinnou techniku pro práci sám se sebou.
 • Cvičení přirozenosti těla a mysli
  Terapie v pohybu pro pochopení velmi silného propojení těla a mysli. Získáte větší vnímání sebe sama a objevíte v pohybu možnosti pro jemné cvičení v lehkosti. Provede vás jím Jana.
 • Aromaterapie na míru od Jany
  Milujete vůně? Můžete získat vlastní kompozici pro podporu vašeho těla i psychiky.
 • Krabičková dieta
  Přístup Simony k vaření a podpory svých klientů k ozdravení i snížení váhy je postaven na vnímání každého z nich. Skrze terapeutickou práci na omezení člověka i ve stravování se postupuje velmi jemně, ale jistě k cíli. Miluje vaření, a proto u ní lidem tak chutná.